EnaFarm

Biz Kimiz ?

ENA FARM TARIM İŞLETMELERİ AŞ. Muğla Milas bölgesinde kurulmuştur ve tarım sektöründe (İç mekan/Dış Mekan süs bitkileri) faaliyet göstermektedir. ENA FARM sektöre global perspektifte olan bakış açısıyla özellikle saksıda Limon yetiştiriciliği konusunda günümüz şartlarının gerektirdiği her türlü teknolojik imkanı kullanarak her zaman en iyisini yapma yolunda ilerlemektedir. Şirket bünyesinde yaklaşık 70.000 m² si kapalı; 50.000 m² si açık alan olmak üzere toplamda 120.000 m2 de üretim yapılmaktadır. Yılda çeşitli ebatlarda100.000 Adet saksıda limon üretilmektedir. Türkiye’de Saksıda Limon üretimiyle bir ilki gerçekleştiren ENA FARM yüksek teknoloji sera yatırımlarıyla birlikte 500.000 adet Saksıda Limon üreterek hem iç hem dış piyasada söz sahibi olacaktır. Ayrıca ENA FARM akademik anlamda sürdürdüğü iş birlikleri ve entelektüel sermayesi ile de ihracat potansiyelini artırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Her daim yeni proje ve teknolojilerle dünyada ki Pazar payını artırmayı da hedeflemektedir.

Videoyu oynat

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz Tarım Sektöründe kendi alanında Türkiye’nin atılımlarını yönlendiren ve Global piyasada söz sahibi olmaktır.

Misyonumuz

Şirketimizin süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, bu alanlarda en kaliteli ürün ve hizmet üretimi gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen firma haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerimizden partnerlerimize, çalışanlarımızdan toplumun her kesimine kadar paydaşlarımız için değer yaratmaktır.

İletişim

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. – Enafarm